Silversmycken
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
STELT COLLIER, STELT ARMBAND, RING, silver och lilatonade stenar, bär svenska silverstämplat, två av dem med årsstämpel 1976, collierets längd 24 cm, armbandets innermått 6,5 x 6 cm, ringstorlek ca 16,5, total vikt 74 g
Bruksslitage.
771998
2020-05-24