Silversmycken

Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

STELT COLLIER, STELT ARMBAND, RING, silver och lilatonade stenar, bär svenska silverstämplat, två av dem med årsstämpel 1976, collierets längd 24 cm, armbandets innermått 6,5 x 6 cm, ringstorlek ca 16,5, total vikt 74 g

Bruksslitage.

771998

2020-05-24