Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ÖRHÄNGEN, 4 par, 1900-tal, silver, ben och pärlemor med hakar, höjd 6 - 7,5 cm
Bruksslitage, något böjda hakar.
771999
2020-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här