Barskåp
2020-05-17
772003
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BARSKÅP, 1960-tal, stomme i mahongy, invändigt med barinredning, spegelglas samt belysning, höjd ca 133, 90x40 cm, nyckel finns
Ej funktionstestad belysning SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage