Barskåp
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BARSKÅP, 1960-tal, stomme i mahongy, invändigt med barinredning, spegelglas samt belysning, höjd ca 133, 90x40 cm, nyckel finns
Ej funktionstestad belysning SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage
772003
2020-05-17