Bokhylla
2020-05-15
772012
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BOKHYLLA, 1930/40-tal, låg modell, björkfanér, löstagbara hyllplan, höjd ca 85, 100x25 cm
Bruksslitage