Halsband 1900-talets fjärde kvartal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HALSBAND, silver, 3 st, två med hängen,1900-talets fjärde kvartal, längd ca 70-85 cm (hängena ej medräknade), ej öppningsbara, vikt ca 150 g

Något slitage.

772014

2020-05-29