Jan Edlund oljemålningar triptyk

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN EDLUND (född 1957): triptyk, komposition, monogramsignerade J.E, olja på pannå, 32x32 cm vardera

772038

2020-05-17