Lionel tågset spår O
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LIONEL TÅGSET, spår 0, omkring 1900-talets mitt, bestående av ånglok med tender 2020, godsvagn 2454, tankvagn 2465, öppen godsvagn 2452, Cabose vagn 2472, transformator samt kopplingsskena medföljer, samtliga i skadade fabriksförpackningar
Slitage, funktionewr ej testade
772041
2020-05-14