Lionel tågset spår O

Lionel tågset spår O
Lionel tågset spår O
Lionel tågset spår O
Lionel tågset spår O
Lionel tågset spår O
Lionel tågset spår O
Lionel tågset spår O
Lionel tågset spår O

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIONEL TÅGSET, spår 0, omkring 1900-talets mitt, bestående av ånglok med tender 2020, godsvagn 2454, tankvagn 2465, öppen godsvagn 2452, Cabose vagn 2472, transformator samt kopplingsskena medföljer, samtliga i skadade fabriksförpackningar

Slitage, funktionewr ej testade

772041

2020-05-14