Alvar Aalto barnmöbel

Alvar Aalto barnmöbel
Alvar Aalto barnmöbel
Alvar Aalto barnmöbel
Alvar Aalto barnmöbel
Alvar Aalto barnmöbel
Alvar Aalto barnmöbel
Alvar Aalto barnmöbel
Alvar Aalto barnmöbel
Alvar Aalto barnmöbel
Alvar Aalto barnmöbel
Alvar Aalto barnmöbel
Alvar Aalto barnmöbel

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALVAR AALTO,(2) barnmöbel, 1900-talets mitt, 1 stol och 1 bord, böjträ samt röd laminat, bordets höjd 60 samt diameter 80, sitthöjd 37 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

772058

2020-05-15