Karmstolar
2020-05-15
772059
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR (2) 1 par, 1900-talets slut, Bauhausstil, stomme i kromad metall, vitt skinn, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, fläckar