Kontorsstol Erik Jörgensen

Kontorsstol Erik Jörgensen
Kontorsstol Erik Jörgensen
Kontorsstol Erik Jörgensen
Kontorsstol Erik Jörgensen
Kontorsstol Erik Jörgensen
Kontorsstol Erik Jörgensen
Kontorsstol Erik Jörgensen
Kontorsstol Erik Jörgensen
Kontorsstol Erik Jörgensen
Kontorsstol Erik Jörgensen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHANNES FOERSON & PETER HIORT-LORENZEN, "EJ-70 R Partner" fåtölj, Erik Jörgensen, Danmark 1900-talets slut, klädsel i ljusblågrå alcantara, stomme i borstad stål, på hjultrissor, snurrbar, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, mindre fläckar

772091

2020-05-17