Klubbat för:
5 600 SEK
5 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), dalahäst, skulptur, grönpatinerad brons, signerad och numrerad W 3/25 på bricka, längd ca 37 cm, höjd 40 cm.
772096
2020-05-14