Wiggers

Wiggers
Wiggers
Wiggers
Wiggers
Wiggers
Wiggers
Wiggers
Wiggers

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

WIGGERS, hängen, silver, Danmark, 1960/70-tal, stäpelmärkta, grön- respektive lilamelerade stenar, hängernas höjd 46 och 54 mm inkl fästen, kedjor i vitmetall längd 66 och 74 cm, total vikt 125 g inkl kedjor

Bruksskick

772098

2020-05-29