HAns Viksten litografi

HAns Viksten litografi
HAns Viksten litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): "Solmannen", signerad och daterad Viksten -76, litografi, provtryck, tryckmått 40x55 cm

772100

2020-05-17