Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, mansporträtt, 1600/1700-tal, sannolikt engelsk skola, olja på duk, ca 73x61 cm

Några lagningar, mindre färgbortfall, smärre krackelyr

772102

2020-05-17