Mulberry "Bayswater"

Mulberry
Mulberry

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

MULBERRY, "Bayswater", väska i lila läder med detaljer i metall, invändigt tre fack varav ett med dragkedja, märkt "MULBERRY" , "Made in England" samt numrerad på plakett 770049, bredd ca 36 cm, djup ca 11 cm, höjd ca 23 cm

Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"

Bruksslitage, nötta kanter

772106

2020-05-17