Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JUDITH JOHANSSON, matta, "Tulpaner", rölakan, signerad JJ (Judith Johansson), ca 200x270 cm, mönstret komponerat under första hälften av 1960-talet
slitage, smuts
772119
2020-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här