Carl Malmsten soffa Samsas
2020-05-16
772126
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CARL MALMSTEN, "Samsas", soffa, grön klädsel, sitthöjd ca 40, längd ca 180 cm
Bruksslitage, klädsel med skador