Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SÅSSNIPOR, ett par, silverpläterade, England 1800-talets andra hälft, ornerade tassliknande fötter, oidentifierad stämpel CS, höjd 9, längd 18 cm
Slitage
772129
2020-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här