Ett par såssnipor, England 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÅSSNIPOR, ett par, silverpläterade, England 1800-talets andra hälft, ornerade tassliknande fötter, oidentifierad stämpel CS, höjd 9, längd 18 cm

Slitage

772129

2020-05-28