Blombord 1900-talets mitt
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLOMBORD, 2 st, 1900-talets mitt, stomme i bambu och rotting, skivor i råglas, på hjul, varav en skyltmärkt EW Ottosson Korgmöbelfabrik Stockholm, höjd ca 62, 79x27 resp 59, 99x27 cm
Torkade hjul, bruksslitage
772130
2020-05-14