Skänk Carl Malmsten

Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, skänk, furu, brännmärkt, uppdelad i två skåpsdelar varav vänstra med hyllplan, högra med utdragbara lådor, höjd ca 112, 146x41 cm

Bruksslitage, fuktringar samt andra mindre fuktskador, torrsprickor kan förekomma, avslag, torra/avslagna lister, repor, nyckeln/låsen kärvar, smått ranglig i benfogarna, en dörr sitter löst

772131

2020-05-17