Spegel gustaviansk stil
2020-05-14
772139
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, bronserad, skuren dekor, krönet med dekor av medaljong, ca 74x37 cm
Foliering med skador