Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

VITRINSKÅP, blandstil, 1900-talets andra hälft, svagt svängda ben, fanér med riopalisander, dekor i mässing, inredd med 3 hyllplan av glas, höjd ca 153, 87 x 38 cm

Smärre slitage, CITES-intyg och 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen

772144

2020-05-15