Uppsala slott olja

Uppsala slott olja
Uppsala slott olja
Uppsala slott olja
Uppsala slott olja
Uppsala slott olja
Uppsala slott olja
Uppsala slott olja
Uppsala slott olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPSALA SLOTT, olja på duk, otydligt signerad, ca 59x71 cm

Duklagning, ytskador

772150

2020-05-14