Spegel brons Japan

Spegel brons Japan
Spegel brons Japan
Spegel brons Japan
Spegel brons Japan
Spegel brons Japan
Spegel brons Japan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, brons, Japan, 1900-talets första hälft, dekor i relief, diameter ca 11 cm

Slitage

772152

2020-05-16