Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BLOMBORD,1900-talets slut, betasat fanér trä samt insatts i plast, höjd ca 42 samt 46x58

Mindre fanérskada, bruksslitage

772156

2020-05-15