Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BLOMBORD,1900-talets slut, betasat fanér trä samt insatts i plast, höjd ca 42 samt 46x58
Mindre fanérskada, bruksslitage
772156
2020-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här