Paul Holsby blandteknik
2020-05-17
772162
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PAUL HOLSBY (1921-2007): "Musikalisk morgondag", blandteknik, signerad och daterad 88, 45x61 cm