Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EVA ENGLUND, vas, "Millefiori", glas, Orrefors, signerad och daterad Eva Englund -90, numrerad 921831, 22-40, höjd 25,5 cm, certifikat finns att avhämta vid Utlämningen
772163
2020-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här