Eva Englund vas

Eva Englund vas
Eva Englund vas
Eva Englund vas
Eva Englund vas
Eva Englund vas
Eva Englund vas
Eva Englund vas
Eva Englund vas
Eva Englund vas
Eva Englund vas

Klubbat för:

4 200 SEK

6 000 SEK

EVA ENGLUND, vas, "Millefiori", glas, Orrefors, signerad och daterad Eva Englund -90, numrerad 921831, 22-40, höjd 25,5 cm, certifikat finns att avhämta vid Utlämningen

772163

2020-05-14