Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, beslag i förgylld mässing, höjd ca 66, diameter 102 cm
Fanérskador, fanérbortfall, fläckar
772171
2020-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här