Salongsbord Karl Johan

Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, beslag i förgylld mässing, höjd ca 66, diameter 102 cm

Fanérskador, fanérbortfall, fläckar

772171

2020-05-14