Gerhard ter Borch teckning

Gerhard ter Borch teckning
Gerhard ter Borch teckning
Gerhard ter Borch teckning
Gerhard ter Borch teckning
Gerhard ter Borch teckning
Gerhard ter Borch teckning

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GERHARD ter BORCH (1617-1681): Hans krets, porträtt, rödkrita på papper, uppklistrad, signerad och daterad Ter Borch 1671, bildmått ca 120x87 mm

Yt och marginalskador

772177

2020-05-14