Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GERHARD ter BORCH (1617-1681): Hans krets, porträtt, rödkrita på papper, uppklistrad, signerad och daterad Ter Borch 1671, bildmått ca 120x87 mm
Yt och marginalskador
772177
2020-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här