Yuri Krasny pastellmålning

Yuri Krasny pastellmålning
Yuri Krasny pastellmålning
Yuri Krasny pastellmålning
Yuri Krasny pastellmålning
Yuri Krasny pastellmålning
Yuri Krasny pastellmålning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

YURI KRASNY (Ryssland, 1925-2005): Figurkomposition, signerad och daterad Yuri Krasny -78, pastell på papper, 38x19 cm

772180

2020-05-14