Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
AMEDEO MODIGLIANI (1884-1920), efter: Jeanne Hébuterne, stämpelsignerad och 55/100, litografi, ca 66x43 cm
772227
2020-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här