Amadeo Modigliani litogarfi

Amadeo Modigliani litogarfi
Amadeo Modigliani litogarfi
Amadeo Modigliani litogarfi
Amadeo Modigliani litogarfi

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AMEDEO MODIGLIANI (1884-1920), efter: Jeanne Hébuterne, stämpelsignerad och 55/100, litografi, ca 66x43 cm

772227

2020-05-15