Vitrinskåp 1800-tal
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 2-delat, 1800-talets slut, bemålat, understycke med tre lådor, överstycke med hyllinredning och skedhylla, beslag i mässing, höjd ca 193, 110x49 cm, nyckel medföljer
Senare bemålning, renoverat, kompletterat, understycket möjligen äldre, sprickor, slitage
772242
2020-05-15