Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-talets slut, nyrokoko, bronserad och förgylld, dekor i pastellage, urtavla med romerska siffror, ca 97x67 cm, pendel finns
Skador och lagningar
772250
2020-05-15