Nils Nilsson Skum
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NILS NILSSON SKUM (1872-1951): rendrivning vid fjäll, blyerts,krita samt täckvitt, signerad och daterad NN SKUM 1934 års bilder, egenhändigt skrivet och signerat papper a tergo medföljer, bildstorlek 32x26 cm
Ej examinerad ur ram
772268
2020-05-15