Nils Nilsson Skum

Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum

Klubbat för:

5 200 SEK

5 000 SEK

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): rendrivning vid fjäll, blyerts,krita samt täckvitt, signerad och daterad NN SKUM 1934 års bilder, egenhändigt skrivet och signerat papper a tergo medföljer, bildstorlek 32x26 cm

Ej examinerad ur ram

772268

2020-05-15