Soffa 1700-tal gustaviansk

Soffa 1700-tal  gustaviansk
Soffa 1700-tal  gustaviansk
Soffa 1700-tal  gustaviansk
Soffa 1700-tal  gustaviansk
Soffa 1700-tal  gustaviansk
Soffa 1700-tal  gustaviansk
Soffa 1700-tal  gustaviansk
Soffa 1700-tal  gustaviansk
Soffa 1700-tal  gustaviansk
Soffa 1700-tal  gustaviansk
Soffa 1700-tal  gustaviansk
Soffa 1700-tal  gustaviansk
Soffa 1700-tal  gustaviansk
Soffa 1700-tal  gustaviansk

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

UTDRAGSSOFFA, bemålad, 1700-tal, gustaviansk, dekor, längd ca 187, sitthöjd ca 50 cm

Slitage

772277

2020-05-16