Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HUGGVÄRJA, svensk, m/1832, för flottan, stämplad klinga, svartmålad kavel, längd ca 91 cm, balja i läder med beslag i mässing
Ingår i specialauktion Vapen & Ordnar
Slitage, rost
772283
2020-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här