Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 1-par, 1900-talets andra hälft, i vit rotting, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

772289

2020-05-17