Klubbat för:
10 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
GRANGE, säng / himmelssäng, ´´Directoire´´, 1900-talets andra hälft, stomme med mahognyfanér, bäddmått ca 160x200 cm, totalhöjd ca 203 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, repor, märken, patinering
772304
2020-05-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner