Grange himmelssäng

Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng
Grange himmelssäng

Klubbat för:

10 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

GRANGE, säng / himmelssäng, ´´Directoire´´, 1900-talets andra hälft, stomme med mahognyfanér, bäddmått ca 160x200 cm, totalhöjd ca 203 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor, märken, patinering

772304

2020-05-17