Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSCAR STENVALL (1856-1916): Porträtt av man i munkkåpa, signerad, olja på duk, ca 26x37 cm
Smärre ytlig repa
772305
2020-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här