E. Larsson
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
OKÄND KONSTNÄR, sommarvy över gård med blommande äppelträd, signerad och daterad 1925, signerad E. Larsson, olja på duk uppspänd på pannå, ca 25x30 cm
Kuntoraportti
772306
Päivämäärä:
2020-05-16