E. Larsson

E. Larsson
E. Larsson

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

OKÄND KONSTNÄR, sommarvy över gård med blommande äppelträd, signerad och daterad 1925, signerad E. Larsson, olja på duk uppspänd på pannå, ca 25x30 cm

Kuntoraportti

772306

Päivämäärä:

2020-05-16