Svenska Amerikalinjen

Svenska Amerikalinjen
Svenska Amerikalinjen
Svenska Amerikalinjen
Svenska Amerikalinjen
Svenska Amerikalinjen
Svenska Amerikalinjen
Svenska Amerikalinjen
Svenska Amerikalinjen
Svenska Amerikalinjen
Svenska Amerikalinjen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSKA AMERIKALINJEN, assietter, 4 st, Gustavsberg, flintgods, med emblem, diameter 21 cmglas, 2 st, dekor av förgyllt fartyg, höjd ca 14 cm

Slitage

772307

2020-05-15