1 par emmafåtöljer

1 par emmafåtöljer
1 par emmafåtöljer
1 par emmafåtöljer
1 par emmafåtöljer
1 par emmafåtöljer
1 par emmafåtöljer
1 par emmafåtöljer
1 par emmafåtöljer

Klubbat för:

500 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, s.k. emmafåtöljer, 1940-tal, sammetsklädda, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, fläckar, skada på snörmakeriet

772312

2020-05-16