Klubbat för:
500 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, s.k. emmafåtöljer, 1940-tal, sammetsklädda, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, fläckar, skada på snörmakeriet
772312
2020-05-16