Martin Wickström collage samt bok
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARTIN WICKSTRÖM (född 1957): (2) färglitografi med applikationer samt bok, komposition med husritning samt bok "Primo 3/4 L", båda signerade Martin Wickström samt numrerade 84/90, ca 24x19 cm
Ej examinerad ur ramen
772314
2020-05-16