Salvador Dalí färglitografi

Salvador Dalí färglitografi
Salvador Dalí färglitografi
Salvador Dalí färglitografi
Salvador Dalí färglitografi
Salvador Dalí färglitografi
Salvador Dalí färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989), Senza Tempo / Without time, ur serien Les Vitraux, utförd 1974-76, signerad och numrerad 105/250, färglitografi, bladstorlek ca 68 x 50 cm

Gulnad, upptejpad på passepartout, löst glas i ram

772327

2020-05-25