Salvador Dalí färglitografi
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989), Senza Tempo / Without time, ur serien Les Vitraux, utförd 1974-76, signerad och numrerad 105/250, färglitografi, bladstorlek ca 68 x 50 cm
Gulnad, upptejpad på passepartout, löst glas i ram
772327
2020-05-25