Kerstin Lundberg-Stenman oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KERSTIN LUNDGERG-STENMAN (1926-2008): landskap med pilträd, signerad och daterad 1980, olja på pannå, ca 65x54 cm

772331

2020-05-18