Soffbord Louis XVI-stil

Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, underrede i patinerad o förgylld metall, skiva i travertin, höjd ca 48, 105x49 cm

772353

2020-05-16