Magnus Björkbom oljemålning

Magnus Björkbom oljemålning
Magnus Björkbom oljemålning
Magnus Björkbom oljemålning
Magnus Björkbom oljemålning
Magnus Björkbom oljemålning
Magnus Björkbom oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAGNUS BJÖRKBOM (född 1980) "Allt är inte förlorat 2", signerad samt daterad 2009, olja på duk, ca 42x58 cm

772355

2020-05-17