Fat Kina

Fat  Kina
Fat  Kina
Fat  Kina
Fat  Kina
Fat  Kina
Fat  Kina

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 1900-tal, porslin powder blue, Kina, dekor av drake, diam ca 26 cm

Smärre slitage

772357

2020-05-20